Montpellier v Guingamp Maçı Bahis Oranları

Ligue 1

Tarih:  4 Mart 2017

Saat: 22:00

Stad: Stade de la Mosson

MAÇ ANALİZİ

Son zamanların en iyi futbolunu ortaya koyması ve artık bir çıkış yakalamaya başlaması beklenen Montpellier, ev sahibi olarak sahaya çıkacaktır. Ev sahibinin bu karşılaşmadan elde edeceği puanın da orta saha oyuncuları tarafından belirleneceği düşünülüyor. Montpellier – Guingamp iddaa oranları iki takımın da kazanma ihtimalinin göz önünde bulundurularak belirlendiğinin anlaşılmasını sağlıyor. Rakibinin 2 puan gerisinde olan Montpellier, baskılı oyunuyla birlikte maçta farklı bir sonuçta karşılaşılmasına neden olabilir.

Montpellier Agresif Oynayacaktır

Montpellier artık kazanmaya başlamazsa çok ciddi maddi problemlerle karşılaşacak ve sezonu başarısız bir şekilde kapatacaktır. Taraftar baskısının rakibe değil, ev sahibine yönelik olacağı düşünülüyor. Bundan dolayı maçta kesinlikle iki takımdan birinin veya ikisininin atacağı bir gollü sonuçla karşılaşılacaktır.

Guingamp Puan Almalı

Guingamp’ın orta sıralarda yaşanan kaos ortamından uzaklaşabilmesi için bu maçtan en az 1 puan alması gerekiyor. Özellikle de iki takımın arasında 2 puan bulunuyor olmasına rağmen, arada 3 takım bulunduğu da biliniyor. Takımların bu kadar birbirine yakın olunan bir durumda orta sırada bulunan her ekipten 3 puan alması gerekecektir. Deplasman ekibi de bu amaçla sahaya çıkacaktır.

MAÇ TAHMİNİ;

Maçın kazananının belirlenmesi için yapılan çalışmalarda teknik direktörlere çok büyük bir iş düşüyor. Bu arada takımların teknik direktörlerinin birbirinden aşırı derecede farklı bir durumla ve taktikle takımda yer almadıklarını bilmek gerekiyor. Şuana kadar iki takımın çizdiği oyun grafiğini incelediğimizde orta sıralara uygun bir şekilde mücadele edildiği anlaşılabilecektir. Karşılaşmanın galibi hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. İki takım da forvet hatlarında ciddi sıkıntılar çekiyorlar. Defansta büyük bir problem yaşanmadığı sürece, maçtaki beraberlik kolay kolay bozulmayacaktır.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 0

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betpluton; 3,47

Betigo; 3,45

Sekabet; 3,44

Enbet; 3,45

Matrixbet; 3,46

Tahmin-2: Maç Sonucu 1

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betpluton; 2,11

Betigo; 2,10

Sekabet; 2,12

Enbet; 2,14

Matrixbet; 2,13