Lorient v Marsilya Maçı Bahis Oranları

Ligue 1

Tarih:  5 Mart 2017

Saat: 17:00

Stad: Yves Allainmat

MAÇ ANALİZİ

Şuana kadar yapılmış olan maçlarda elde edilen başarının önemi son derece büyüktür. Marsilya’nın sezon başından itibaren elde ettiği 39 puan ve Lorient’in 22 puanda kalmış olması da takımların durumunu ortaya koymaktadır. Her bir işlemde ne tür farklılığın görülebileceği ve ne tür başarılı sonucun görülebileceği incelenmiştir. Lorient – Marsilya iddaa oranları favorinin deplasman ekibi olduğu yönünde bir oran dizilimi oluşturmuştur. Yapılan incelemede ilk yarıda birbirine yakın oyunun ortaya konulacağı, ikinci yarıda da deplasman takımının öne geçeceği öngörülmüştür.

Marsilya Maçı Rahat Alır

Marsilya gibi bir takımın bu maçta puan kaybetmesi büyük bir kitle tarafından şaşkınlıkla karşılaşılacaktır. Özellikle de hızlı ataklarda etkili olan ekibin bu maçtan bir puan almasına garanti, 3 puan almasına da şans olarak bakabilecek kesim bulunuyor. Lorient’in ilk yarıda başarılı sonuç ortaya koymasına karşın ikinci yarıda geri çekilmesi sık karşılaşılan bir durumdur.

Lorient Baskılı Oynayamıyor

Lorient’in baskılı bir oyun ortaya koyamıyor olması büyük bir kitle tarafından eleştirilse de net bir sonuca ulaşılamamıştır. Şuan için ev sahibinin herhangi bir şekilde öne geçebilmesi için taktiksel anlamda farklılık göstermesi gerekiyor. Bunun gösterilememesi de Marsilya’nın favori olarak tanımlanmasına neden oluyor.

MAÇ TAHMİNİ;

Maçta galip gelecek takımın ilk ataklardan itibaren kendini belli edeceği bir oyun bekleniyor. Özellikle Marsilya cephesinde galibiyet hak edilerek ve tam olarak alınmak için mücadele ediliyor. Şans eseri yenilen goller nedeniyle çok ciddi zorluklarla karşılaşmış olan ekibin başarı oranını arttırabilmesi için bu maçtan üç puan alması gerekiyor. Kaybedilecek olan puanın teknik ekibi de ciddi anlamda üzeceği bilindiği için, ilk yarıdan itibaren baskılı bir şekilde Marsilya kontrolünde bir oyun geçecektir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 2

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betigo; 2,37

Bahsegir; 2,41

Matrixbet; 2,38

Bahsegir; 2,38

Matrixbet; 2,40

Tahmin-2: Maç Sonucu 0

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betigo; 3,41

Bahsegir; 3,32

Matrixbet; 3,35

Bahsegir; 3,38

Matrixbet; 3,36