Dijon v Nice Maçı Bahis Oranları

Ligue 1

Tarih:  4 Mart 2017

Saat: 22:00

Stad: Gaston Gerard

MAÇ ANALİZİ

Özellikle de Nice açısından son derece önemli olan bu karşılaşmada galibin belirlenebilmesi için yapılacak olan çalışmalarda dikkatli olunması gerekmektedir. İlk yarıda öne geçilmesine yönelik yapılacak teşviklerle birlikte maçta çok sayıda golün oluşması mümkündür. Dijon – Nice iddaa oranları tamamen tek bir takıma yönelik belirlenmemiş gibi görünse de, maçın favorisi Nice’dir. Bu maçta elde edilecek olan sonucun istikrarı tetikleyeceği ve şampiyonluk şansının süreceği düşünülüyor.

Dijon Kontra Ataklarda Başarılı

Dijon’un an itibariyle Nice kadrosu karşısında hem kısa hem de uzun süre boyunca baş etmesini sağlayacak bir yapısı bulunmuyor. Bunun yanısıra, taktiksel çeşitlilik açısından da Dijon’un hiçbir şekilde bir yarıyı kontrol altında tutabilmesi mümkün değildir. Nice’nin hızlı ataklarına karşı Dijon’un kontra atakları, ev sahibinin galibiyeti almasına yardımcı olabilir.

Nice Karşılaşmadan Puan Alır!

Bu maçta puanı garanti görülen ekibin Nice olması, maçın başlangıcından itibaren gidişatının da etkileneceği bir süreci oluşturmuştur. Yapılan çalışmalarla birlikte ev sahibinin deplasman takımı karşısında ne tür başarıları göstereceği bilinmektedir. Hızlı çıkışlarla birlikte hem teknik ekip hem de taraftarlar tarafından Nice’nin üç puanı alacağı düşünülmektedir.

MAÇ TAHMİNİ;

Karşılaşmanın galibinin ilk yarıda değil, ikinci yarıda net olarak ortaya çıkacağı bu oyunda bazı açıklamalar yapılabilir. Özellikle Dijon’un daha düşük bir yetenek ve kadro yapısı bulunuyor olmasına karşın, baskılı oyun ortaya koymak isteyen bir yanı bulunuyor. Bundan dolayı, Nice’nin de haklı bir şekilde aynı oyunu ortaya koymak istemesi ihtimalleri de değiştiriyor. Normal şartlarda Nice en az iki farkla Dijon’un küme düşme hattından çıkamamasına neden olabilir. Bu maçta da şartların aşırı derecede değişmeyeceği ve karşılaşmanın çok fazla fark olmadan Nice lehine sonlanacağı söylenebilir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 2

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Bets10; 2,33

Bahsegir; 2,36

Piabet; 2,35

Enbet; 2,35

Sekabet; 2,30

Tahmin-2: 2,5 Gol Üstü

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Bets10; 2,09

Bahsegir; 2,08

Piabet; 2,07

Enbet; 2,10

Sekabet; 2,11