Betpas Oyun Sitesi Değişen Adresi Betpas45 Olmuştur

Burada yapılan işlem eski adresi olan betpas sitesinin, yerine yeni adresi olan betpas45.com olmasıdır. Bunu yapılmasının baş sebebi de lisanslı online yabancı sitelerin ülkemizde hizmet vermesine izin verilmemesi. Bundan dolayı da arada sırada da olsa adresi girişleri engellenmektedir.

Yapılan işlemde alan adını değişerek kullanıcılarına bilgi verilir ve böylelikle www.betpas45.com adresleri sizlere mail yolu ile ya da mesaj ile iletilmektedir. Sizler de DNS numaraları aramanıza gerek kalmadan sadece bu adresi yazıp, eskisi gibi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Adresinde Bir de Casino Oyunlarını Deneyin

En iyi oyun sağlayıcıları ve alt yapı şirketleri olan pronet gaming, poker klas, pro gaming ve netent ile çalışmaktalar. Baccarat, blackjack, poker, rulet ve tombala gibi oyunlar canlı kameraların çalışması ile beraber, dünya ile aynı anda oynanmaktadır. Güzel krupiyeler ve teknolojik masalar kullanılır. Görüntüler de HD kalitesine yakın. Mini oyun olarak da para ve parasız oynayabileceğiniz slotlar, table games, video slotlar, video poker ve mini kart oyunları bulunur.

Poker bölümünde ise Texas holdem, omaha holdem, Türk pokeri, tavla ve okey oyunları var. Bizlerin de yakında bildiği ve enfes ayrıcalıkları ile oynanmaktadır. Betpas içerisinde bulunan pro oyun bölümünde ise 24 saat aralıksız güzel krupiyeler ile sınırsız masa oyunlar oynanır.